Kalite ve güvenle ve şehirler arası taşıyoruz

Ankara Nakliyat olarak çeyrek asırda yakındır bu işi yaparak üstün hizmet ağı anlayışımızla müşterilerimizin de Güvenini kazanmış durumundayız. ve bu yüzden şimşek evden eve nakliyat Sizler tarafından en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.
Ankara şehir içi nakliyat olarak uzun zamandır bu işi yaptığımız için ekibimizle yıllardır aynı kişilerle çalışmaktayız.
personel elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlık ustalık sertifikasına sahiptir.
biz bu isi zincirleme şekli ile yapmakta olup elemanlarımızdan,taşıma araçlarımıza kadar eşyalarınızı paketlemeden, montajlama ya kadar itina ile uzmanlaşmış elemanlarımız en iyi şekliyle yapmaktadır.
çünkü Ankara evden eve nakliyat olarak biz mükemmeliyetçiyiz.
sizin kadar bizde ev taşımada en ince detayına kadar biz düşünür hesaplarız.
iş ahlakı ilkemiz önceliği ile özel olan eşyalarınızı sizin dilediğiniz doğrultuda paketler sizin için güven sağlarız.
ücretsiz ekspertizlerimiz ile eşyanızın güvencesini sağlarız.sigortalarız.yine bu alanda da her şey sizin isteğiniz yönde gerçekleştiririz.
biliyoruz ki şimşek nakliyat eşyalarınızın sizin gözünde maddi manevi değeri farklıdır.bunu göz önünde bulundurarak hareket ederiz.
eşyalarınızın paketlenmesi konusunda temiz sıfır koliler ve paketleme gereçleri kullanırız. tablonuzdan ,kırılmaya eğilimli gereçlerinizi koruma amaçlı tasarlanmış paketlerini ile en muhafazalı hale getirerek paketleriz.
13 adet aracımız bulunmaktadır.bunlar şehirlerarası şehir içi taşımada kullanacağımız farklılıkları olan araçlarımız ile,kış aylarında taşınacak olan eşyalarınız için özel korumalı araç kabinlerimiz mevcuttur.Şimşek Şehir İçi Nakliyat Ne kadar yükseklikte olan araçlarımızın asansör sistemi ile en kolay ve en güvenilir şekliyle eşyalarınız taşınır.
eşyalarınızı en itinalı bir şekilde paketlendikten sonra araç içerisine depolama sekliyle de son derece özen gösteririz ki en ufak bir zayiata sebebiyet vermesin.


http://www.ankarasimseknakliyat.com/eryaman-nakliyat.html
http://www.ankarasimseknakliyat.com/golbasi-nakliyat.html
http://www.ankarasimseknakliyat.com/demetevler-nakliyat.html
http://www.ankarasimseknakliyat.com/anafartalar-nakliyat.html
http://www.ankarasimseknakliyat.com/esertepe-nakliyat.html

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Kalite ve güvenle ve şehirler arası taşıyoruz”

Leave a Reply

Gravatar